Drzwi przeciwpożarowe

Zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna » Stolarka przeciwpożarowa » Drzwi przeciwpożarowe

Na nasz asortyment składają się drzwi przeciwpożarowe wykonane według normy PN-EN 1634-1. Bez tego typu wyrobów ciężko sobie wyobrazić bezpieczne i prawidłowe funkcjonowanie m.in. obiektów przemysłowych i gospodarczych, budynków użytku publicznego, a nawet prywatnych gospodarstw domowych.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów oferujemy szeroką grupę elementów, na które składają się solidne i certyfikowane drzwi przeciwpożarowe. Pomorskie to województwo, w którym z pewnością nie brakuje przedsiębiorstw, w których wymagane jest przestrzeganie maksymalnych standardów bezpieczeństwa, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z tego regionu. W naszej ofercie dostępne są m.in. drzwi:

  • jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe,
  • zróżnicowane pod kątem odporności ogniowej typu EL30, EL60, EL120,
  • wykonane z aluminium lub stali,
  • przeszklone,
  • przesuwne.

Ponadto dysponujemy wariantami o zróżnicowanych parametrach i kolorystyce.

Zadbaj o bezpieczeństwo, dzięki odpowiedniej stolarce drzwiowej

Warto pamiętać, że drzwi przeciwpożarowe są ważnym elementem wyposażenia w różnego typu budynkach. Mogą mieć duży wpływ na bezpieczeństwo przebywających w obrębie budynku osób, a także zminimalizować ryzyko utraty bądź uszkodzenia mienia w wyniku żywiołu. Dlatego też ich montaż to istotny etap zarówno podczas projektowania nowej zabudowy, jak i modernizowania starszych obiektów. Wszystko za sprawą specjalnej konstrukcji, która wyróżnia je od standardowych wariantów. Oferowane przez nas drzwi przeciwpożarowe składają się m.in. ze specjalnych uszczelek, które chronią pomieszczenie przed przedostawaniem się dymu.

Ponadto są wyposażone w nowoczesne systemy samozamykające i blokujące ich otwarcie w przypadku, gdyby doszło do zapłonu. W ten sposób zagrożone osoby mają więcej czasu na ucieczkę z budynku i wezwanie pomocy.

Jesteś zainteresowany naszymi
usługami? Skontaktuj się z nami.