Drzwi aluminiowe

Zapoznaj się z naszą ofertą

Na nasz asortyment składają się również drzwi aluminiowe o szerokim zastosowaniu. Dysponujemy wariantami przeznaczonymi do budynków przemysłowych, mieszkaniowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Począwszy od wysokiego standardu wykonania, poprzez trwałość i solidność, aż po walory estetyczne, wszystko to cechuje oferowane przez nas drzwi aluminiowe. Tczew to miasto, w którym mieści się nasza firma, jednak sprzedajemy i montujemy drzwi na terenie całego województwa pomorskiego.

Tak jak w przypadku innych naszych produktów, takich jak np. systemy drzwi przesuwnych również drzwi aluminiowe charakteryzują się najwyższymi standardami funkcjonalności. Jakimi innymi jeszcze zaletami cechują się nasze wyroby?

Zakup na długie lata

Zakup aluminiowych drzwi to z pewnością udana inwestycja ze względu na uniwersalny design i wieloletnie użytkowanie. Ich profile mogą być malowane na dowolny kolor, dzięki czemu drzwi można idealnie dopasować do elewacji budynku.

Ponadto niektóre modele mają dodatkowe systemy antywłamaniowe, dzięki specjalnym zamkom blokującym. Mogą być wyposażone w części zabezpieczające, takie jak szyby antywłamaniowe czy klamki z otwieraniem jednostronnym. Nie sposób również pominąć ich właściwości izolacyjnych. Specjalna konstrukcja drzwi może chronić przed nadmierną utratą ciepła, co ma wpływ na redukcję kosztów ogrzewania obiektu.

Dodatkowo nasze drzwi aluminiowe są odporne na działanie zróżnicowanych czynników zewnętrznych, a co więcej nie wymagają też częstej konserwacji.
Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty. Chętnie Państwu doradzimy, który wariant drzwi wybrać, tak aby spełnił wszystkie wymagania.

 

Jesteś zainteresowany naszymi
usługami? Skontaktuj się z nami.