Zadaszenia tarasów

Zapoznaj się z naszą ofertą

Marzą Państwo o przytulnym tarasie, w którym można mile spędzać czas bez względu na pogodę? Chętnie pomożemy spełnić to marzenie! Dzięki nam relaks na świeżym powietrzu podczas deszczu, śniegu czy upałów jest możliwy. Oferujemy bowiem wysokiej jakości, eleganckie zadaszenia do tarasów. Pomorskie to główny teren naszej działalności, ale w razie potrzeby dojedziemy również dalej.

Zadaszenie tarasów podobnie jak ogrody zimowe to nie tylko praktyczny atut gospodarstwa domowego, to także ważny element wizualny, który doda walorów estetycznych zarówno budynkowi, jak i jego otoczeniu.

Oferowane przez nas tarasy to solidne i trwałe konstrukcje zabezpieczone przed działaniem zróżnicowanych warunków atmosferycznych.

Tarasy dostosowane do indywidualnych potrzeb

W naszym asortymencie dostępne są różnorodne systemy zadaszeń tarasów, przy uwzględnieniu zarówno stacjonarnych, jak i ruchomych wariantów. Wszystko w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Wśród oferowanych przez nas produktów można wymienić m.in. pergole tarasowe, markizy, daszki szklane i konstrukcje żaluzjowe. Dobór odpowiedniego rodzaju zadaszenia może zależeć nie tylko od indywidualnych preferencji, ale także możliwości budżetowych, warunków technicznych domu lub powierzchni samego tarasu.
Sprzedajemy i montujemy również konstrukcje, które nie muszą przylegać do budynku. U nas można znaleźć warianty dostosowane także do zadaszenia ogrodów.

Niezależnie od wyboru nasze zadaszenia to świetna inwestycja na długie lata oraz kompromis pomiędzy funkcjonalnością, komfortem i estetyką. Zapraszamy!

 

Jesteś zainteresowany naszymi
usługami? Skontaktuj się z nami.