Okna aluminiowe

Zapoznaj się z naszą ofertą

Interesują Państwa wysokiej jakości okna aluminiowe? Pomorskie to teren, na którym mieści się Państwa przedsiębiorstwo, zakład przemysłowy lub budynek mieszkalny? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Podobnie jak w przypadku okien przesuwnych również warianty aluminiowe cechują się trwałością, solidnością oraz szerokim zróżnicowaniem pod względem wymiarów. Są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, szczególnie deszcz i śnieg. Ponadto bardzo łatwo się je pielęgnuje oraz konserwuje. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Czym jeszcze charakteryzują się nasza produkty?

Oferowane przez nas okna aluminiowe to kompromis pomiędzy trwałością i walorami estetycznymi, jednak nasze produkty mają także szereg innych zalet. Warto wiedzieć, że odznaczają się również m.in.

  • szczelnością – dzięki specjalnym uszczelkom. Wybrane warianty wyposażone są również w systemy nawiewnikowe, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz redukują ryzyko zawilgocenia pomieszczenia,
  • praktycznością i uniwersalnością – nasze produkty można dopasować do zróżnicowanych typów pomieszczeń, począwszy od gospodarczych i przemysłowych po obiekty typowo prywatne. Ich oryginalny design sprawia, że są wizualnie kompatybilne z różnymi stylami aranżacji wnętrz, a także elewacjami i ścianami zewnętrznymi,
  • bezpieczną funkcjonalnością – nasze okna są wykonane według najwyższych standardów, przy przestrzeganiu wszystkich wymaganych norm i nadają się do bezproblemowego użytkowania. Ich wysoka jakość udokumentowana jest odpowiednimi certyfikatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Jesteś zainteresowany naszymi
usługami? Skontaktuj się z nami.