Okna przesuwne

Zapoznaj się z naszą ofertą

Ważną część naszego asortymentu stanowią okna przesuwne. Tczew i okolice to dogodna dla Państwa lokalizacja? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami również z całego województwa pomorskiego. Nasze okna to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, takich jak balkony, altany, tarasy, loggia czy werandy. Z jednej strony cechują się wygodną i bezawaryjną funkcjonalnością, z drugiej ich mocną stroną są również unikatowe walory estetyczne. Podobnie jak w przypadku systemów drzwi przesuwnych, uniwersalny design i duży wybór pod względem wymiarów wpływa, że nasze produkty są wizualnie dopasowane do zróżnicowanych aranżacji wnętrz.

Solidność, estetyka i oszczędność miejsca

Zakup naszych okien przesuwnych to udana inwestycja na długie lata. Wszystko dlatego, że składają się one z solidnych materiałów. Ich produkcja odbywa się przy przestrzeganiu wszystkich niezbędnych norm. Każdy etap wytwarzania okien jest starannie monitorowany. Przekłada się to zarówno na bezawaryjną funkcjonalność, jak i przyjemny dla oka wygląd. Warto również mieć na uwadze, że okna tego typu to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o niedużym metrażu. Do korzystania z nich nie jest potrzebna duża przestrzeń, ponieważ okno przesuwa się po prowadnicach, co pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie.

Dodatkową zaletą tego typu stolarki okiennej jest energooszczędność. Wiele wariantów okien przesuwnych cechuje się lepszą izolacją termiczną w porównaniu do modeli standardowych.

Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Jesteś zainteresowany naszymi
usługami? Skontaktuj się z nami.